کلنگ زنی بوستان نماز قلعه پایان توسط دکتر ربیع فلاح استاندار استان مازندران

تعدادی از مردم فهیم قلعه پایان جهت پیگیری وضعیت بحرانی جاده ی کشاورزی این روستا و شرکت کشاورزی و دامپروری ران در این جاده تجمع کرده و با استاندار محترم گفتگو کردند.

گفتنی است تعداد زیادی از اراضی کشاورزی اهالی قلعه پایان در دو طرف جاده منتهی به شرکت دامپروری  ران می باشد.که متاسفانه با توجه به تردد بیش از حد خودروهای سنگین این جاده دارای ناهمواری های فراوان بوده و گرد و غبار صدمات بسیاری به کشاورزان و محصولات آنها وارد آورده است.

در ماه های گذشته پیگیری های فراوانی توسط اعضای محترم شورای اسلامی روستا بعمل آمده ولی نتیجه ای در بر نداشته است.امروز پس از سخنان دکتر طوسی و جناب آقای رضایی قلعه رئیس شورای اسلامی روستا استاندار مازندران قول مساعد دادند با همکاری مسئولین شرکت ران ، اهالی ، استانداری و همچنین با هماهنگی دکتر سعیدی کیا ریاست محترم بنیاد مستضعفان و جانبازان کشور این جاده به زودی مشکلات آن برطرف شود.

دکتر فلاح سپس  از طرح آبیاری مدرن بصورت باران مصنوعی شرکت کشاورزی و دامپروری ران بهره برداری نمود.

طبق هماهنگی های بعمل آمده ایشان و هیئت همراه جهت کلنگ زنی بوستان نماز روستای قلعه پایان عازم این روستا شدند.

طرح  بوستان نماز روستای قلعه پایان

ایشان پس از بررسی چگونگی ایجاد این طرح  از احداث این بوستان استقبال کرد و دستوری صادر کرد تا موانع پیش روی احداث این طرح برطرف شود.

ایشان نماز مغرب و عشاء را در مسجد روستای قلعه پایان اقامه نمودند و پس  از آن دقایقی با مردم خونگرم این روستا به گفت و گو پرداختند.

ایشان طی سخنانی از زحمات بی دریغ اعضای شورای اسلامی روستا جهت اجرای طرح هادی و احداث طرح های عمرانی تقدیر و تشکر کرده و توصیه نمودند هرچه سریعتر طرح هادی روستا به پایان برسد.

ایشان بار دیگر قول دادند که مشکلات جاده منتهی به شرکت ران ، برق رسانی به زمین های کشاورزی و موانع پیش روی احداث طرح های عمرانی این روستا برطرف شود.

ایشان در پایان سفر خود به شرق مازندران از خانه کشتی جهان پهلوان علی اصغر بذری بازدید نمودند.پس از حضور در سالن ،مسئولین کشتی روستا و اکبر بذری پدر بزرگوار علی اصغر بذری از مشکلات این سالن گفته و از وعده های مسئولین در مورد تجهیز خانه کشتی اشاره کردند که استاندار محترم به آقای رضایی فرمودند که نامه نگاری های مربوطه را جهت رفع مشکلات این سالن را با استانداری انجام دهد.

/ 0 نظر / 40 بازدید