برگزاری یادواره شهدای روستای قلعه پایان و سنکیابسر + گزارش تصویری 1

سردار علی اکبر نژاد در سخنانی به مناسبت یادواره 9 شهید والامقام روستاهای قلعه پایان و سنکیابسر از رشادت های رزمندگان سرافراز خطه مازندران در عملیات های کربلا5 ، والفجر 8 و بقیه عملیات ها مهم جنگ تحمیلی اشاره کرد و فرمودند، با توجه به ، به اسارت در آوردن نیروهای دشمن از 30 کشور ،رزمندگان  ایرانی در 8 سال جنگ  تحمیلی  تنها با سلاح ایمان قلبی به خدا و ائمه اطهار و تبعیت از امر ولی حضرت آیت الله خمینی (ره)  نه تنها در برابر صدام بلکه در برابر قدرت های برتر دنیا مقاومت کرد.


ایشان در بخشی دیگر از سخنان خود اشاره ای به وصیت نامه شهدای روستاهای قلعه پایان و سنکیابسر داشت و فرمود : شهدا ی گرانقدر این روستا نیز ایمان به خدا و اطاعت از ولی فقیه را سرلوحه کار خود قرار داده و از آحاد جامعه درخواست داشتند که ادامه دهنده راه آنها باشند و از اوامر ولی امر مسلمین ، رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای پیروی جوییم.ایشان جامعه امروز و خصوصاً جوانان امروزی را توصیه نمود تا کتاب های جنگ تحمیلی را مطالعه کنند تا با رزمندگان این دیار و رشادت های آنان آشنا شوند و جنگ را بشناسند.
ایشان فرمودند ایمان قلبی و رشادت های بسیجیان باعث شده است ایرانیان ، شهدا و بسیجیان این مرز و بوم  مقام بالایی در جهان کسب کرده و الگویی برای همه ی جهان اسلام شده اند.امروز یک قاسم سلیمانی نامش  لرزه بر اندام شیطان می اندازد.

گزارش تصویری
ورودی نمایشگاه رهروان ولایت
تمثال 9 شهیدوالا مقام روستاهای قلعه پایان و سنکیابسر در نمایشگاه رهروان ولایت
ماکت صحرای کربلا در روز عاشورا
بخش جنگ نرم و جنگ سخت در نمایشگاه رهروان ولایت
بازسازی خرابه های شام در نمایشگاه یادواره شهدای 93
بخش عفاف و حجاب بسیج خواهران روستای قلعه پایان
مشارکت نونهالان بسیجی در اجرای مراسم و برپایی نمایشگاه یادواره شهدای 93 بسیار چشمگیر تر و ملموس تر از سال های گذشته بود.
جوانان بسیجی روستای قلعه پایان
مادران شهدا زینت بخش مراسم یادواره شهدا 93 بودند.
بازدید پدر شهید بنی کاظمی اولین فرمانده سپاه پاسداران منطقه بهشهر ، نکا و گلوگاه از نمایشگاه رهروان ولایت
بازدید سردار علی اکبر نژاد از نمایشگاه رهروان ولایت

در سالهای گذشته حضرت آیت الله جباری (ره) همواره در مراسم های یادواره شهدا شرکت می نمودند.امثال جای خالی ایشان را با تمثال مبارک ایشان پر شده بود.روحشان شاد 
همسنگران شهدا ، خانواده های شهدا و  برگزارکنندگان یادواره شهدای 93
/ 0 نظر / 41 بازدید